יבוא ושיווק חלקי חילוף למכשירי סלולר, אייפדים וטאבלטים.
חלקי חילוף לכל סוגי הטלפונים הסלולריים בשיווק מידי ואיסוף במקום, מסכים באיכות גבוהה, פלטים, שקעי טעינה,
ועוד חלקים זמינים במלאי.

חלקי חילוף לסלולר

חלקי חילוף למכשירי אפל

דיירקט מובייל מציעה מגוון חלפים ורכיבים לשלל מוצרי אפל. אייפונים, אייפאדים מכל הסוגים ועוד. מוצרי אפל אמינים, אך דורשים טיפול איכותי. חלקי החילוף שלנו בדיירקט מובייל הם מהאיכותיים ביותר. אנחנו מציעים מסכים, כפתורים חלופיים, רכיבים פנימיים ועוד.

חלקי חילוף למכשירי סמסונג

הפלאפונים של סמסונג, ובמיוחד ה Galaxy שהפך עם השנים לאחד ממכשירי הסלולר הפופולאריים ביותר בישראל, נמצאים בקדמת הבמה של הפלאפונים הסלולריים. דיירקט מובייל מציעה מגוון רחב של חלפים, חלקים ותיקוני מסכים לכל סוגי המכשירים של סמסונג.

חלקי חילוף למכשירי LG

ענקית הטכנולוגיה מקוריאה פרצה בסערה לשוק הסלולר ושינתה אותו ללא היכר. דיירקט מובייל מציעה מגוון רחב של חלקים וחלפים עובר שלל מוצרי ומכשירי LG.

חלקי חילוף למכשירי סוני

ענקית האלקטרוניקה היפנית פרצה לשוק הסלולר, וכמו בכל דבר - גם כאן עשתה מהפכה. החלקים המיוחדים והייחודיים של מכשירי הסלולר של סוני ניתן להשגה אצלנו. חלקי מצלמות, יחידות מקשים, כיסויים, וכמובן - תיקון מסכים שבורים. דיירקט מובייל מספקת את ציוד החלפים והמכשירים של סוני לכל סוגי המכשירים הפופולאריים.

חלקי חילוף למכשירי HTC

המכשירים המשוכללים של HTC החלו להיכנס לשוק הישראלי לפני שנים אחדות, ומאז מהווים חלק בלתי נפרד משוק הסלולר בישראל. דיירקט מובייל מציעה מגוון רחב של חלפים ומוצרים נלווים לשלל מכשירי HTC.

חלקי חילוף למכשירי ONE PLUS

חברת One Plus הסינית מוכיחה שניתן לבנות סמארטפון מעולה ורב עוצמה, בעל איכות הרכבה מצוינת, חווית שימוש משובחת וכל זאת במחיר ריצפה. חברת דיירקט מובייל מספקת חלקי חילוף מקוריים לכל מכשירי הדגל של חברת OnePlus, על מנת להבטיח את הטוב ביותר למכשירי OnePlus.

חלקי חילוף למכשירי מוטורולה

מוטורולה היא חברת אלקטרוניקה אמריקאית המייצרת טלפונים סלולריים וסמארטפונים מהמובילות בתחום התקשורת האלחוטית ומהתורמות העיקריות להפיכתן לחשובות והמצליחות של המאה ה-20 ועד היום. דייקט מובייל מייבאת חלפים למגוון מכשירי MOTOROLA  בישראל.

חלקי חילוף למכשירי נוקיה

המכשירים של נוקיה עדיין מהווים חלק נכבד משוק הפלאפונים הסלולריים בישראל. דיירקט מובייל מציעה חלפים ממגוון רחב לתיקונים ושידרוגים לכל מכשירי נוקיה.

חלקי חילוף למכשירי HUAWEI

Huawei היא טכנולוגיית מידע ותקשורת סינית מובילה בעולם (ICT) ספקית פתרונות ובעלת יתרונות מקצה לקצה.
דיירקט מובייל מייבאת חלקים 
את ציוד החלפים והמכשירים של מגוון מכשירי סלולר של Huawei.

חלקי חילוף למכשירי אסוס

ענקית המחשבים הטייואנית נכנסה לא מזמן לשוק הסלולר, והחלה לשווק את הסמארטפונים הייחודים שלה במחירים שווים לכל כיס. דיירקט מובייל מציעה חלקי חילוף
ל notepads המיוחדים של asus, לטאבלטים ועוד.

חלקי חילוף למכשירי ZTE

ZTE היא חברה סינית לציוד ומערכות תקשורת רב-לאומית.
ניתן לרכוש בדיירקט מובייל את כל חלקי החילוף של הסמארטפונים והטאבלטים של המותג ZTE, לרבות מצלמות, שקע אוזניות, שקע טעינה, רמקול ושמע.  
 

חלקי חילוף למכשירי MEIZU

Meizu חברת מוצרי אלקטרוניקה סינית, שנוסדה בשנת 2003 והחלה כיצרנית של נגני MP3 ומאוחר יותר של נגני MP4. בדיירקט מובייל ניתן להשיג את כל סוגי החלקים לחילוף למכשירי Meizu.